Verslą vykdome nuo 1994 metų

„Proact“ yra pirmaujantis Europoje nepriklausomas duomenų centrų ir debesų paslaugų teikėjas. Teikdami lanksčius, prieinamus ir saugius IT sprendimus bei paslaugas, mes padedame įmonėms ir valdžios institucijoms mažinti riziką ir išlaidas. Mūsų sprendimų įgyvendinimas didina organizacijų judrumą, produktyvumą ir našumą.

Mes sukūrėme daugiau kaip 5000 sėkmingų projektų visame pasaulyje, turime daugiau nei 3500 klientų ir šiuo metu valdome daugiau nei 100 petabaitų informacijos debesyje.

„Proact“ įmonių grupėje dirba virš 800 žmonių 15-oje Europos valstybių ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. „Proact“ įkurta 1994-ais metais, jos motininė kompanija Proact IT Group AB listinguojama Nasdaq OMX Stokholmo akcijų biržoje nuo 1999-ųjų simboliniu kodu: PACT.

„Proact“ vykdo transformacinius pokyčius. Mūsų tikslas – leisti jums saugiai ir lengvai atlikti naudojamų IT paslaugų pakeitimus. „Proact“ gali padėti, jei jums reikia inovatyvių sprendimų tam, kad patenkintumėte savo organizacijos poreikius, ar norite išnaudoti naujas galimybes ir išsiskirti iš esamų ir naujų konkurentų.

Daugiau apie „Proact“

 • Apie mus

  Įdarbinimas

  Įdarbinimas

  Read more
 • Įvykiai

  „Proact“ įprasta savo žiniomis dalintis įvairių seminarų metu. Visada vyksta kažkas įdomaus – ir kai juos rengiame patys, ir kai organizuojame kartu su savo technologiniais partneriais. Reguliariai tikrinkite mūsų tvarkaraštį.

  Read more
 • Naujienos

  Skaitykite naujausius „Proact“ pranešimus spaudai

  Read more
 • Apie mus

  Mūsų darbuotojai

  Nesame įprasta įmonė ir mūsų darbuotojai nėra įprasti personalo nariai – jie yra tas pagrindas, ant kurio statomas ir klesti kiekvienas mūsų iniciatyviosios kultūros ir rinkoje pirmaujančių specialiųjų žinių aspektas.

  Read more

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„Grieg Star Shipping“ „Studentsamskipnaden i Trondheim“ „TDC“