„BN Bank“

Dublikatų šalinimo apsauga bankui

„BN Bank“ savo naująją saugojimo sistemą nusprendė įrengti „NetApp“ įrangos pagrindu. Padedant „Proact“ jie pradėjo įgyvendinti naują saugojimo sprendimą, kuris sutaupys laiko ir sumažins išlaidas bei yra pakankamai aprūpintas, kad patenkintų būsimus poreikius.

Informacijos kiekis, kurį reikia apdoroti, saugoti ir archyvuoti, auga greičiau nei dauguma įmonių gali sutvarkyti. Su tokia tiesa susiduriama finansų rinkoje, kur dažnai taikomos vis naujos taisyklės ir standartai, kuriais reikia vadovautis. „BN Bank“ siekia būti sąžiningu, atviru banku, su klientais bendraujančiu telefonu arba internetu. Todėl tinkami, saugūs IT sprendimai yra būtini, kad 108 darbuotojai klientus galėtų aptarnauti lengvai, nebrangiai ir efektyviai.

Būtent dėl efektyvių, saugių IT sprendimų šis „Sparebank 1“ priklausantis bankas yra vienas geriausių kalbant apie palankias sąlygas. „Siekiame būti išskirtiniai, kai kalbama apie mūsų klientų aptarnavimą, ir norime teikti paslaugas, kurios kaip galima daugiau padėtų mūsų klientams. Mūsų siekis – būti šios naujovės centre“, – teigia Vegar Kruke, IT vadovas. IT skyrius, kurį sudaro vos trys darbuotojai, užtikrina, kad infrastruktūra, saugumas ir operacijos veiktų taip, kaip turi veikti. Pasak Kruke, būtent aptarnavimo skyrius užtikrina, kad įvairios linijos vykdytų savo tikslus.

Didžioji dalis bankininkystės programinės įrangos infrastruktūros (pvz., internetinės bankininkystės) buvo perkelta į „EDB ErgoGroup“. Išplėsta, apkrauta aplinka, darbuotojų darbams atlikti reikalingi įrankiai didžiąja dalimi eksploatuojami viduje. Serverių patalpoje laikomi moduliniai serveriai ir X86 architektūros kompiuteriai, virtualizuojami su „VMware“. Tai apima duomenų sandėlius, el. pašto sistemas, ekonomines, finansines ir apskaitos programas, biuro aptarnavimo taikomąsias programas, asmeninių kompiuterių platformos administravimą, iš namų dirbančių darbuotojų bei telefoninį aptarnavimą. Šias paslaugas teikia atskiras duomenų centras ir „EDB ErgoGroup“.

„Svarbiausios paslaugos, tiesiogiai susietos saugojimo infrastruktūra. Jos visada turi veikti ir būti prieinamos. Lygiai taip pat svarbus našumas ir talpa, ypač kalbant apie duomenų sandėlius. Negalime sau leisti ilgesnio prastovos laiko.“

Tokios įstaigos kaip „BN Bank“ susiduria su įvairiausiais duomenų saugojimo reikalavimais – kokius duomenis saugoti ir kiek laiko juos išlaikyti? Tai taip pat priklauso nuo efektyvių duomenų naikinimo sistemų, pagrįstų asmens saugumo įstatymais. Apskaitos duomenys saugomi atskirame pastate, o sandorius tvarko „EDB ErgoGroup“.

Skaitykite daugiau. Atsisiųskite PDF