Oulu informacinės technologijos

Naujas Oulu perkėlimas į debesį su „Proact“

Vos prie keletą metų tik 41 % didžiųjų Suomijos organizacijų ir bendrovių teigė naudojančios virtualizaciją. Dabar šis skaičius didesnis kaip 68 %. Prie šios grupės taip pat prisijungė ir viešųjų paslaugų įmonė „Oulun Tietotekniikka“ („OTT“): jie teikia darbo stočių virtualizaciją su „Proact“ ir „VMware“ sprendimais.

Šis atvejis nebūtų išskirtinis, jei ne kaimyninių savivaldybių susijungimas su Oulu. 2013 metais Haukipudas, Kiiminki, Oulu, Oulunsalo ir Yli-Ii sudarys kelių savivaldybių konsolidaciją su Oulu. Naujoji Oulu savivaldybė bus įkurta 2013 m. sausio 1 d.

Vis dėlto, dar gerokai iki to prasidės pasiruošimo darbai. Nuo 2011 metų pabaigos susijungiančioms savivaldybėms bus teikiamos IT pasaugos pagal naujosios Oulu savivaldybės reikalavimus. Tuo tikslu bus naudojami darbo stočių ir serverių virtualizacijos sprendimai.

„Proact“ buvo pasirinkta dėl savo aukščiausio lygio specialiųjų žinių ir neprilygstamo kainos ir kokybės santykio.

„Dėl „Proact“ padėjo apsispręsti tvirtos specialiosios „VMware“ virtualizacijos sprendimų žinios ir sugebėjimas pasiūlyti konkurencingą kainą. Gavome aukštos kokybės ir patikimą partnerį, kuris nepaprastai stengėsi, kad projektas pasisektų“, – šypsosi „OTT“ sistemų vadovas Marko Niskala.

„OTT“ suteiksime „VMware View Premier“ darbo stočių virtualizavimo sprendimą. Su juo per tinklą bus suteikiamas „Windows“ darbalaukis kaip paslauga, nepriklausomai nuo galinio vartotojo įrenginio ir vietos. Tai funkcija, kurios net nėra su kuo palyginti“, – sako „Proact“ pardavimų vadybininkas Kimmo Nurmivuori.

„Ši paslauga teikiama iš privataus debesies, esančio mūsų pačių duomenų centre. Ji buvo sukurta naudojant „VMware vSphere“ serverių virtualizacijos technologiją kartu su patikimomis serverių ir saugojimo sistemomis”, – tęsia Niskala iš „OTT“. Šis projektas svarbus ir ekonominiu atžvilgiu.

„Tai ketverių metų trukmės pagrindų susitarimas, kurio vertė sutarties galiojimo laikotarpiu yra maždaug 1,2 milijono eurų“, – teigia Niskala. Pasak Marko Niskala, dabar projektas yra įgyvendinimo stadijoje. Pats svarbiausias momentas bus šių metų pabaigoje, kai vartotojai pradės naudoti virtualias darbo stotis.

Sužinokite daugiau. Atsisiųskite PDF