„Reinier de Graaf Groep“

RDGG ligoninės IT infrastruktūra valdoma pasitelkiant „Proact“ valdomas debesies paslaugas

„Reinier de Graaf Groep“ (RDGG) yra seniausia nespecializuota ligoninė Nyderlanduose, teikianti paslaugas Delfto Vestlando regione, Vorburgo, Reisveiko pietvakarių Hagoje bei Peinakerio ir Nordorpo miestų gyventojams.

RDGG ligoninė įsikūrusi keturiose vietose: „Reinier de Graaf Gasthuis“ Delfte, „Diaconessenhuis“ Vorburge, „Behandelcentrum Westland“ Naldveike ir „Gezondheidscentrum De Reef“ Ypenburge. „Reinier de Graaf Groep“ dirba 3000 darbuotojų, įskaitant daugiau nei 190 medicinos specialistų.

Ši ligoninė sudaro dalį Aukštojo medicinos mokslo universitetinių ligoninių asociacijos (STZ). Specializuotas medicinos mokymas yra viena iš pagrindinių šiai asociacijai priklausančių 27 universitetinių ligoninių veiklų.
Kad toliau būtų tobulinamos ligoninės pacientams teikiamos paslaugos bei jos pačios personalui taikomos procedūros, „Reinier de Graaf Groep“ imasi visapusiško savo įrašų skaitmeninimo, kuris apima skaitmeninį visų pacientų bylų, laboratorijos ataskaitų ir rentgeno nuotraukų įrašymą.

Tam svarbus saugojimas, saugumas ir nuolatinis duomenų prieinamumas. Kad šį reikalavimą būtų galima įgyvendinti, informacijos ir ryšių technologijų skyrius konkurso būdu pradėjo ieškoti tinkamų specialistų. „PROACT“ tapo nugalėtoja. „Su „PROACT“ jaučiamės gerai. Jie mums už gerą kainos ir kokybės santykį siūlo patikimą sprendimą, kuris, tarp kitko, gali labai prisidėti prie mūsų perėjimo prie elektroninių pacientų bylų“, – teigia Marcel Slingerland, „Reinier de Graaf Groep“ informacijos ir ryšių technologijų skyriaus vadovas.

Anksčiau „Reinier de Graaf Groep“ turėjo dvi vidines kompiuterių patalpas su daug serverių. Atsarginis kopijavimas buvo vykdomas pasitelkiant juostą, o patalpų aušinimas bei saugumas galėjo būti geresni. „PROACT“ patarė „Reinier de Graaf Groep“ perduoti saugojimo aplinkos valdymą išorės tiekėjui, kad ligoninės informacijos ir ryšių technologijų skyrius galėtų sutelkti dėmesį į pridėtinės vertės kūrimą pacientams bei darbuotojams.

Sužinokite daugiau. Atsisiųskite PDF