Hem

Verslą vykdome nuo 1994 metų

„Proact“ yra Europoje pirmaujantis nepriklausomas saugumo sprendimų integratorius ir debesies paslaugų tiekėjas. Intensyviai verslą vykdome nuo 1994 metų ir padedame organizacijoms visame pasaulyje mažinti riziką, išlaidas, o svarbiausia – teikiame lanksčias, prieinamas ir itin saugias IT paslaugas.

Mūsų sprendimai apima visus duomenų saugojimo, virtualizacijos, tinklų priežiūros ir saugumo aspektus – sėkmingai įvykdėme daugiau nei 3 500 projektų. Tiekdami Proact verslo debesies paslaugas valdome 70 petabaitų duomenų 20-tyje duomenų centrų visoje Europoje.

„Proact“ vykdo transformacinius pokyčius. Mūsų tikslas – leisti jums saugiai ir lengvai atlikti naudojamų IT paslaugų pakeitimus. „Proact“ gali padėti, jei jums reikia inovatyvių sprendimų tam, kad patenkintumėte savo klientų poreikius, ar norite išnaudoti naujas galimybes ir išsiskirti iš esamų ir naujų konkurentų.

Daugiau apie „Proact“

Įdarbinimas

Įdarbinimas


Įvykiai

„Proact“ įprasta savo žiniomis dalintis įvairių seminarų metu. Visada vyksta kažkas įdomaus – ir kai juos rengiame patys, ir kai organizuojame kartu su savo technologiniais partneriais. Reguliariai tikrinkite mūsų tvarkaraštį.


Naujienos

Skaitykite naujausius „Proact“ pranešimus spaudai


Mūsų darbuotojai

Nesame įprasta įmonė ir mūsų darbuotojai nėra įprasti personalo nariai – jie yra tas pagrindas, ant kurio statomas ir klesti kiekvienas mūsų iniciatyviosios kultūros ir rinkoje pirmaujančių specialiųjų žinių aspektas.


Kodėl reikėtų rinktis Proact

  • Visiškai apima JK ir Europą
  • Kelių pardavėjų aptarnavimo galimybė
  • Neseniai atliktas nepriklausomas tyrimas parodė, kad 95 % „Proact“ klientų rekomendavo „Proact“ aptarnavimą savo partneriams
  • Pasiekiamas aukštesnis paslaugų lygis esant mažesnėm išlaidom
  • Pasirinktinis jūsų svarbių procesų stebėjimas visą savaitę 24 valandas per parą
  • „Proact“ veikia vieno tarpininko principu, tad išvengiama bendravimo su keliais pardavėjais
  • „Proact“ priežiūros tarnyba gali stebėti jūsų svarbius procesus visą savaitę 24 valandas per parą, kad būtų sumažinta nenumatyto avarinio atjungimo rizika
  • Priežiūros tarnyba dirba pasitelkdama geriausią ITIL praktiką
  • ISO9001 ir ISO27001 sertifikatai – tai reiškia kokybės ir saugumo užtikrinimą