Hem

Verslą vykdome nuo 1994 metų

„Proact“ yra pirmaujantis Europoje nepriklausomas duomenų centrų ir debesų paslaugų teikėjas. Teikdami lanksčius, prieinamus ir saugius IT sprendimus bei paslaugas, mes padedame įmonėms ir valdžios institucijoms mažinti riziką ir išlaidas. Mūsų sprendimų įgyvendinimas didina organizacijų judrumą, produktyvumą ir našumą.

Mes sukūrėme daugiau kaip 5000 sėkmingų projektų visame pasaulyje, turime daugiau nei 3500 klientų ir šiuo metu valdome daugiau nei 100 petabaitų informacijos debesyje.

„Proact“ įmonių grupėje dirba virš 800 žmonių 15-oje Europos valstybių ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. „Proact“ įkurta 1994-ais metais, jos motininė kompanija Proact IT Group AB listinguojama Nasdaq OMX Stokholmo akcijų biržoje nuo 1999-ųjų simboliniu kodu: PACT.

„Proact“ vykdo transformacinius pokyčius. Mūsų tikslas – leisti jums saugiai ir lengvai atlikti naudojamų IT paslaugų pakeitimus. „Proact“ gali padėti, jei jums reikia inovatyvių sprendimų tam, kad patenkintumėte savo organizacijos poreikius, ar norite išnaudoti naujas galimybes ir išsiskirti iš esamų ir naujų konkurentų.

Daugiau apie „Proact“

Įdarbinimas

Įdarbinimas


Įvykiai

„Proact“ įprasta savo žiniomis dalintis įvairių seminarų metu. Visada vyksta kažkas įdomaus – ir kai juos rengiame patys, ir kai organizuojame kartu su savo technologiniais partneriais. Reguliariai tikrinkite mūsų tvarkaraštį.


Naujienos

Skaitykite naujausius „Proact“ pranešimus spaudai


Mūsų darbuotojai

Nesame įprasta įmonė ir mūsų darbuotojai nėra įprasti personalo nariai – jie yra tas pagrindas, ant kurio statomas ir klesti kiekvienas mūsų iniciatyviosios kultūros ir rinkoje pirmaujančių specialiųjų žinių aspektas.


Kodėl reikėtų rinktis Proact

  • Visiškai apima JK ir Europą
  • Kelių pardavėjų aptarnavimo galimybė
  • Neseniai atliktas nepriklausomas tyrimas parodė, kad 95 % „Proact“ klientų rekomendavo „Proact“ aptarnavimą savo partneriams
  • Pasiekiamas aukštesnis paslaugų lygis esant mažesnėm išlaidom
  • Pasirinktinis jūsų svarbių procesų stebėjimas visą savaitę 24 valandas per parą
  • „Proact“ veikia vieno tarpininko principu, tad išvengiama bendravimo su keliais pardavėjais
  • „Proact“ priežiūros tarnyba gali stebėti jūsų svarbius procesus visą savaitę 24 valandas per parą, kad būtų sumažinta nenumatyto avarinio atjungimo rizika
  • Priežiūros tarnyba dirba pasitelkdama geriausią ITIL praktiką
  • ISO9001 ir ISO27001 sertifikatai – tai reiškia kokybės ir saugumo užtikrinimą