Hem
Main image

„Proact“ – jūsų IT paslaugų transformavimas ir tobulinimas

Mes suprantame lanksčių ir patikimų IT paslaugų jūsų įmonei svarbą jūsų duomenų apsaugojimui ir vėlesniam jų perdavimui.

Dirbame kartu su savo klientais, kad įvertintumėme jų specifinius poreikius, sukurtume strategiją ir pateiktume jų lūkesčius pranokstantį sprendimą. Mūsų sprendimai apima visus duomenų saugojimo, vieningosios kompiuterijos, virtualizacijos, tinklų administravimo ir saugumo užtikrinimo aspektus. Visa tai gali būti atlikta jūsų duomenų centre, nuomojamame „Proact“ verslo debesyje arba pasitelkiant šių variantų derinį.

Patirtis ir profesionalumas yra mūsų pagrindinis skiriamasis bruožas – per pastaruosius 18 metų sėkmingai įvykdėme daugiau nei 3500 projektų bei valdėme virš 10 petabaitų duomenų. Dirbdami su „Proact“ gaunate neginčytinai profesionalias IT paslaugas.

„Proact“ savo klientams suteikia galimybę maksimaliai sumažinti riziką, išlaidas, o svarbiausia – teikti patobulintas paslaugas galutiniams vartotojams.

Duomenų saugojimas

„Proact“ yra Europoje pirmaujantis nepriklausomas duomenų saugojimo sprendimų integratorius. 


Finansinės paslaugos

Novatoriški finansiniai sprendimai, skirti maksimaliai padidinti verslo vertę


Tinklai

Optimizuoti tinklų sprendimai


Saugumas

Supaprastintas informacijos saugumas


Vieningoji kompiuterija

„Proact“ vieningosios kompiuterijos sprendimai jums leidžia atlikti savo duomenų centro operacijas efektyviau, vikriau ir gaunant greitesnį atsaką – taip sutaupote laiko, pinigų ir išteklių.


Virtualizacija

Virtualizacija – jūsų IT paslaugų teikimo transformavimas