Hem
Main image

„Proact“ – inovacijų teikimas pasitelkiant tvirtus partnerius

Būdami Europoje pirmaujantys nepriklausomi duomenų saugojimo integratoriai ir debesų įgalintojai, mūsų partneriai yra sėkmės, kurią „Proact“ patyrė per pastaruosius 18 metų, šaltinis.

Turėdami kruopščiai atrinktų „geriausių klasėje“ partnerių asortimentą, apimantį visus duomenų saugojimo, virtualizacijos, tinklų ir saugumo aspektus, galime pasiūlyti idealų inovacijų ir įsigalėjusių bei pripažintų technologijų pardavėjų derinį. Kiekvienas partneris pasirenkamas pagal sugebėjimą padėti mūsų klientams mažinti riziką, išlaidas, o svarbiausia – teikti patobulintas IT paslaugas.

Su savo technologiniais partneriais bendradarbiaujanti „Proact“ yra pripažinta visoje rinkoje ir nuolat iki galo išnaudoja technologijas, kad mūsų bendriems klientams niekada nereikėtų rinktis tarp galimybės sutaupyti ir įgyti pajėgumą, kurio reikia pasisekimui. 

Siekdami užtikrinti, kad mūsų klientai iš „Proact“ gautų aukščiausio lygio paslaugas ir aptarnavimą, itin daug investuoja į savo techninių konsultantų, aptarnavimo komandų ir pardavimų personalo apmokymus ir sertifikavimą, užtikrindami aukščiausio lygio sertifikatų išlaikymą.

„Proact“ ir „Cisco“ palaiko ilgalaikę partnerystę, kartu, pasitelkdamos patikrintą pristatymo modelį, pateikia pirmaujančias technologijas, kad galėtumėme teikti mūsų klientų poreikius pranokstančius tvirtus, patikimus ir rentabilius sprendimus.


„Proact“ ir „Dell EMC“ kartu sėkmingai dirbo nuo 1999 metų, vedamos „Proact“ pajėgumo ir patikrintos patirties bei „Dell EMC“ verslo klasės duomenų valdymo.


„Proact“ yra didžiausias Europoje ir sėkmingiausias „NetApp“ partneris, sėkmingai atlikęs daugiau nei 3500 „NetApp“ diegimų visoje Europoje, todėl bet kuriai „NetApp“ sprendimą besiruošiančiai diegti organizacijai tai – savaime suprantamas pasirinkimas.


Nuo pat 1998 metų „Proact“ sėkmingai vykdo klientų projektus, pagrįstus „Veritas“ duomenų apsaugos ir prieinamumo programine įranga, pasitelkdama patikrintą vykdymo pajėgumą bei visų rinkos sektorių rekomendacijas.


„Proact“ ir „Quantum“ savo klientams kartu teikia ekspertų patarimus ir integruotus sprendimus, kad jie galėtų geriau valdyti savo laikmenas, tuo pačiu metu gerindami duomenų apsaugą ir mažindami išlaidas.


Pasinaudodama savo partneryste su „Riverbed“, „Proact“ padeda savo klientams optimizuoti tinklo pralaidumą. Mūsų bendros specialiosios žinios ir sėkminga istorija mūsų klientams leidžia gerinti jų svarbias IT iniciatyvas.


Ilgalaikės partnerystės metu „Proact“ gali pasigirti sėkminga kūrimo, teikimo, aptarnavimo ir vykdymo sudėtingose aplinkose istorija, remiantis „Oracle“ verslo programomis ir infrastruktūros platformomis.


„Proact“ ir „Hitachi Data Systems“ – dešimtmetį drauge kuriamos sparčios, prieinamos ir saugios IT paslaugos. „Proact“ pasitelkia „HDS“ sprendimus, kad padėtų savo klientams teikti sparčias, itin prieinamas ir rentabilias IT paslaugas.


Kaip apdovanojimų pelnęs „VMware“ integratorius, turintis sėkmingą 500 sudėtingų virtualizacijos projektų įgyvendinimo istoriją, „Proact“ gali padėti transformuoti IT paslaugų su „VMware“ teikimo būdą.