„Proact“ – inovacijų teikimas pasitelkiant tvirtus partnerius

Būdami Europoje pirmaujantys nepriklausomi duomenų saugojimo integratoriai ir debesų įgalintojai, mūsų partneriai yra sėkmės, kurią „Proact“ patyrė per pastaruosius 18 metų, šaltinis.

Turėdami kruopščiai atrinktų „geriausių klasėje“ partnerių asortimentą, apimantį visus duomenų saugojimo, virtualizacijos, tinklų ir saugumo aspektus, galime pasiūlyti idealų inovacijų ir įsigalėjusių bei pripažintų technologijų pardavėjų derinį. Kiekvienas partneris pasirenkamas pagal sugebėjimą padėti mūsų klientams mažinti riziką, išlaidas, o svarbiausia – teikti patobulintas IT paslaugas.

Su savo technologiniais partneriais bendradarbiaujanti „Proact“ yra pripažinta visoje rinkoje ir nuolat iki galo išnaudoja technologijas, kad mūsų bendriems klientams niekada nereikėtų rinktis tarp galimybės sutaupyti ir įgyti pajėgumą, kurio reikia pasisekimui. 

Siekdami užtikrinti, kad mūsų klientai iš „Proact“ gautų aukščiausio lygio paslaugas ir aptarnavimą, itin daug investuoja į savo techninių konsultantų, aptarnavimo komandų ir pardavimų personalo apmokymus ir sertifikavimą, užtikrindami aukščiausio lygio sertifikatų išlaikymą.

Svarbiausi „Proact“ partneriai