„Cisco“

„Proact“ ir „Cisco“ – kartu pristato naujos kartos IT šiandien

„Cisco Systems“ yra pasaulinis internetui skirtų tinklų lyderis. Šiais laikais tinklai yra esminė verslo, ugdymo, vyriausybinių ir namų komunikacijų dalis, o „Cisco“ interneto protokolu (IP) pagrįsti sprendimai yra šių tinklų pagrindas.

„Proact“ ir „Cisco“ palaiko ilgalaikę strateginę partnerystę, kartu, pasitelkdamos patikrintą pristatymo ir paslaugų organizavimą, pateikia pirmaujančių technologijų produktus, kad galėtumėme teikti mūsų klientų verslo poreikius atitinkančius tvirtus, patikimus ir rentabilius sprendimus. „Proact“ susitelkimas į „Cisco“ tinklų technologijas mums suteikia nuodugnias specialiąsias žinias, kad galėtumėme nuosekliai transformuoti technologijas į tinklo infrastruktūrą ir aptarnauti judrias šiuolaikines organizacijas bei pateikti joms pasisekimą palaikančius sprendimus.

Šiandien „Proact“ yra gavusi aukščiausio lygio „Cisco“ akreditacijas ir sertifikatus, įskaitant Premier Business lygio partnerio ir „Cisco“ valdomų paslaugų kanalo partnerio, visų svarbiausių technologijų architektūrų srityse – beribių tinklų, duomenų centrų ir virtualizavimo tinklų bei bendradarbiavimo ir bendravimo tinklų. Mūsų gyvavimo ciklo paslaugų metodas užtikrina, kad šie technologijų sprendimai mūsų klientams būtų pateikti laiku ir rentabiliu būdu.

Rekomendacijos

  • „Proact“ ir jų partneriai („Cisco“, „NetApp“ ir „EMC“) mums suteikė didelį pritaikomumą, disko vietos dublikavimą į du duomenų centrus ir pagerintą našumą.“

    Calle Granfelt, „TDC“ sistemų architektas, Suomija

  • „Proact“ ir ateityje išliks svarbus mūsų partneris, kadangi jie kaip ir mes itin daug investuoja į „UCS“.“

    Rafael Urrutia, „SMHI“ IT architektas ir sistemų administratorius, Švedija

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„Fokker Aerostructures“ „BN Bank“