„Hitachi Data Systems“

„Proact“ ir „Hitachi Data Systems“ – drauge kuriamos sparčios, prieinamos ir saugios IT paslaugos.

„Hitachi Data Systems“ padeda organizacijoms neapdorotus duomenis transformuoti į vertingą informaciją, padarydama duomenis labiau prieinamais bei paprasčiau valdomais. Pagal jų skelbiamą viziją, IT turi būti virtualizuotos, automatizuotos, paruoštos debesiui, tvarios, o svarbiausia – prieinamos.

„HDS“, kaip ir „Proact“, yra įgijusi pasaulyje pirmaujančių įmonių pasitikėjimą ir teikia duomenų valdymo sprendimus, skirtus jų veiklai svarbioms IT paslaugoms.

Jau daugiau nei dešimtmetį gyvuojanti sėkminga partnerystė leidžia „Proact“ išnaudoti „HDS“ technologiją, kad savo klientams galėtų suteikti įtikinamą investicijų grąžą, darančią akivaizdų poveikį verslui.

Dirbdami išvien padedame didelėms bei mažoms organizacijoms padaryti jų informaciją prieinamą bei saugią, valdyti duomenų augimą, mažinti išlaidas bei darbinį sudėtingumą.

Mūsų profesinė patirtis kuriant, teikiant, aptarnaujant ir valdant verslo klasės duomenų saugojimo sprendimus su „HDS“ platforma yra neprilygstama tarp klientų visuose rinkos sektoriuose – kai kuriais atvejais siūlomas 100 % garantuotas paslaugų prieinamumas.

Kartu aptarnaujame klientus visų įvertinimo, kūrimo, diegimo ir aptarnavimo procesų metu, atsižvelgdami į atskirus ir rinkos reikalavimus. Mūsų klientams naudą teikia itin įgudusių ir patyrusių specialistų komandos visoje Europoje, pagal poreikį prieinamos visur ir visada.

Rekomendacijos

  • „Didžiausia šio sprendimo nauda – jis mums suteikia 100 % darbinio laiko ir reikiamo našumo bei pajėgumo. „Proact“ pasižymi itin didele kompetencija ir visada lengvai pasiekiami.“

    Øystein Folkvord, HEMIT (regioninė ligoninė) serverių ir duomenų bazių operacijų vadovas, Norvegija

  • „Mūsų reikalavimai yra išskirtiniai, pasižymintis griežtais reikalavimais techninio funkcionalumo ir konsultacijų atžvilgiu. „Proact“ buvo vienas iš kelių tiekėjų, atitikusių visus mūsų reikalavimus ir pateikusių sprendimą, kuris mums suteikė geriausią galimybę visokeriopai sutaupyti. Šis sprendimas kaip tik šiuo metu pradedamas įgyvendinti, jau suderinti kai kurie elementai. „Proact“ mums visais atžvilgiais pasitarnavo kaip saugus, solidus partneris, su jais taip pat sudarėme aptarnavimo ir techninės priežiūros sutartį.“

    Geir Arve Vika, „Lyse IT“ generalinis direktorius, Norvegija

  • „Pagal firmos reikalavimą, saugojimo sprendimas turėjo būti stabilus ir lengvai administruojamas. „Proact“ nesunkiai suprato mūsų poreikius. „Proact“ parodė tvirtą valią ieškodama sprendimų ir prisiimdama atsakomybę.“

    Ørjan Skau, už „Oslo Børs“ (vertybinių popierių birža) IT infrastruktūrą atsakingas asmuo, Norvegija

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„Fokker Aerostructures“ „Reinier de Graaf Groep“ „TDC“