„Oracle“

„Proact“ ir „Oracle“ – klientams sėkmę nešančios inovacijos

Nėra jokių abejonių, kad „Oracle“ yra rinkos lyderis ir technologijų novatorius. Turėdama daugiau nei 380 000 klientų, tarp kurių yra visas šimtas „Fortune 100“ priklausančių įmonių, bei vykdydama diegimus įvairiausiose rinkose daugiau nei 145 pasaulio šalių, „Oracle“ siūlo optimizuotą ir visiškai integruotą verslo techninės ir programinės įrangos sistemų paketą, kuris padeda didelėms bei mažoms organizacijoms apeiti sudėtingumą ir sužadinti inovacijas. 

Pasitelkdama „Oracle“ technologijų inovacijas „Proact“ savo klientams siekia pasiūlyti:

  • didesnį našumą, patikimumą, saugumą ir lankstumą
  • mažesnes išlaidas ir mažiau sudėtingą IT infrastruktūrą
  • mažiau papildomo valdymo 
  • didesnį produktyvumą, spartumą ir geresnę verslo informaciją

Dešimtmetį trunkanti partnerystė apjungia „Proact“ specialiąsias žinias su „Oracle“ technologijomis, kad mūsų bendriems klientams būtų suteikta neprilygstama geriausių savo klasėje produktų kiekvienoje paketo dalyje nauda, tokiu būdu suteikiama galimybė susikurti geriausiai jų organizacijai tinkančią infrastruktūrą.

„Proact“ gali pasigirti sėkminga kūrimo, teikimo, aptarnavimo ir vykdymo sudėtingose aplinkose istorija, remiantis „Oracle“ verslo programomis ir infrastruktūros platformomis. Be to, „Proact“ teikia „Oracle“ kūrimo ir operacinių sistemų aptarnavimo paslaugas visoje Europoje.  

„Proact“ specialiosios žinios teikiant pagrindinę infrastruktūrą, pvz., duomenų saugojimą, virtualizaciją ir tinklus, mums davė pranašumą optimizuojant verslo duomenų bazių programas, o tai leido pagerinti programų prieinamumą ir sistemų našumą.  

Mūsų profesinė patirtis kuriant, teikiant, aptarnaujant ir valdant verslo klasės duomenų saugojimo sprendimus su „Oracle“ platforma yra neprilygstama tarp klientų visuose rinkos sektoriuose.  

Kartu aptarnaujame klientus visų įvertinimo, kūrimo, diegimo ir aptarnavimo procesų metu, atsižvelgdami į atskirus ir rinkos reikalavimus. Mūsų klientams naudą teikia itin įgudusių ir patyrusių specialistų komandos visoje Europoje, pagal poreikį prieinamos visur ir visada.

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„Fokker Aerostructures“ „BN Bank“