„Quantum“

„Proact“ – patikimas patarėjas, teikiantis intelektinius sprendimus ir paslaugas, skirtas duomenų apsaugai ir dideliam duomenų kiekiui valdyti

Per pastaruosius 30 metų „Quantum“ tapo visuotiniu lyderiu atsarginio kopijavimo, atkūrimo ir archyvavimo sprendimuose. „Quantum“ tikslas yra teikti įvairius novatoriškus sprendimus ir specialiąsias žinias – pradedant IT vadovais, ieškančiais patikimesnio atsarginio duomenų kopijavimo būdo ir baigiant generaliniais direktoriais, galvojančiais, kaip sumažinti išlaidas. 

Būdami rinkos lyderiai saugojimo, atsarginio kopijavimo, atkūrimo ir archyvavimo srityse, „Proact“ ir „Quantum“ kartu teikia savo klientams ekspertų patarimus ir integruotus sprendimus, kad jie galėtų geriau valdyti savo trumpalaikius ir ilgalaikius saugojimo reikalavimus, tuo pačiu metu gerindami duomenų apsaugą ir mažindami išlaidas.  

„Proact“ klientai gauna „Quantum“ teikiamų inovacijų naudą, pasitelkdami tokias technologijas, kaip dublikatų šalinimas, glaudinimas ir gaudami daugiau pagalbos mažinant duomenų valdymo išlaidas. „Proact“ visoje Europoje turi įvairiausiose srityse besispecializuojančius konsultantus, pvz., verslo duomenų atsarginiame kopijavime ir atkūrime, atkūrime nelaimės atveju ir saugojimo valdymo sprendimuose. Savo galimybes išnaudojame viso proceso metu – nuo pradinio kūrimo iki įvertinimo ir diegimo, nuolatinio aptarnavimo ir valdymo. 

„Proact“ konsultantai turi aukščiausio lygio techninius sertifikatus ir yra sukaupę daugelio metų reiklių ir sudėtingų duomenų valdymo bei apsaugos projektų vykdymo klientams patirtį.  

„Proact“ klientams naudą teikia itin įgudusių ir patyrusių specialistų komandos visoje Europoje, pagal poreikį prieinamos visur ir visada. 

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„BN Bank“ „Grieg Star Shipping“