„Riverbed“

„Proact“ – išlaidų mažinimas ir tinklo našumo gerinimas

Su „Riverbed“ organizacijos gali sėkmingai ir išmaniai diegti strategines iniciatyvas, pvz., virtualizaciją, sujungimą, debesų kompiuteriją ir atkūrimą nelaimės atveju, nebijodamos pakenkti našumui. 

Pasinaudodama savo partneryste su „Riverbed“, „Proact“ padeda savo klientams optimizuoti tinklo pralaidumą, gerinti programų našumą bei suteikti organizacijoms platų tinklo ir programų matomumą. 

Mūsų bendros specialiosios žinios klientams leidžia gerinti jų svarbias IT iniciatyvas, įskaitant programų spartinimą, sujungimą, debesį, duomenų apsaugą, atkūrimą nelaimės atveju, matomumą, serverio ir darbalaukio virtualizavimą, vaizdo įrašus ir daug daugiau.

Visoje Europoje veikiantys mūsų „Riverbed“ konsultantai turi aukščiausio lygio techninius sertifikatus ir yra sukaupę daugelio metų reiklių ir sudėtingų tinklų bei programų optimizavimo projektų vykdymo klientams patirtį.  

„Proact“ klientams naudą teikia itin įgudusių ir patyrusių specialistų komandos visoje Europoje, pagal poreikį prieinamos visur ir visada.

Rekomendacijos

  • „Brul & Kjær“ IT verslui turi siūlyti pokyčių, tad tą patį turi daryti ir IT partneriai. „Proact“ pastebimai išsiskyrė. Jautėme, kad jie suprato su kokiais iššūkiais susiduriame. „Proact“ pasižymi labai profesionaliu požiūriu į verslą, pradedant patarimais ir planavimu ir baigiant projektų valdymu.“

    Jimmy Bengtsson, „Brul & Kjær“ IT vadovas, Danija

  • „Proact“ yra vienas iš didžiausių ir nuolatinių „Riverbed“ partnerių Šiaurės Europos regione. „Proact“ gavo aukščiausią „Riverbed“ partnerystės statusą ir įgijo daug technines žinių apie „Riverbed“ produktus. Dageliui didelių ir mažų Šiaurės šalių organizacijų turėjo naudos iš itin sėkmingų „Riverbed“ atliktų diegimų su „Proact“. „Riverbed“ yra visiškai įsipareigojusi vystyti ilgalaikę itin sėkmingą partnerystę su Proact.“

    Paul Coates, regioninis pardavimų direktorius Šiaurės Europoje, „Riverbed Technology“, Inc.

  • „Mums reikėjo įgudusio partnerio, kuris mums galėtų suteikti prieigą prie savo konsultantų, labiausiai išmanančių apie „Riverbed“. „Proact“ buvo ne tik lanksti, bet ir prieinama kitose rinkose, kur mums reikėjo vietinio aptarnavimo.“

    Arnt Hoaas, „Elopak“ IT operacijos, Norvegija

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„Fokker Aerostructures“ „Oslo Bors“ „TDC“ „BN Bank“