„VMware“

„Proact“ – apdovanojimus pelnę virtualizavimo ekspertai

„VMware“, visuotinis virtualizacijos ir debesų infrastruktūros lyderis, teikia patikrintus sprendimus, kurie paspartina IT sumažinant sudėtingumą ir įgalinant lankstų ir spartų paslaugų teikimą.

Kaip ilgalaikis, aukščiausio lygio „VMware“ sertifikaciją gavęs partneris, „Proact“ teikia virtualizacijos sprendimus, padedančius mūsų klientams apjungti ir automatizuoti savo infrastruktūrą. Investavome daug laiko ir išteklių, kad „Proact“ taptų rinkos lyderiu darbalaukio ir serverio virtualizavimo bei privačių debesies sprendimų srityse. Mūsų partnerystė klientams leidžia džiaugtis mažesnėmis išlaidomis bei didesniu verslo judrumu.

Turėdama specialiųjų duomenų saugojimo ir tinklų žinių „Proact“ sėkmingai padeda savo klientams virtualizuoti jų pagrindinę infrastruktūrą, suteikdama galimybę gauti „VMware“ teikiamą judrumą ir išlaidų mažinimą. Padedame klientams išnaudoti virtualizaciją visoje jų infrastruktūroje, įskaitant verslui svarbias programas ir darbalaukius (VDI).

Mūsų profesinė patirtis kuriant, teikiant, aptarnaujant, ir valdant verslo virtualizacijos platformas su „VMware“ yra neprilygstama tarp klientų visuose rinkos sektoriuose ir pasižymi sėkminga daugiau nei 500 sudėtingų virtualizacijos projektų įgyvendinimo istorija.

Kartu „Proact“ ir „VMware“ aptarnauja klientus visų įvertinimo, kūrimo, diegimo ir aptarnavimo procesų metu, atsižvelgdami į atskirus ir rinkos reikalavimus. Mūsų klientams naudą teikia itin įgudusių ir patyrusių specialistų komandos visoje Europoje, pagal poreikį prieinamos visur ir visada.

Rekomendacijos

  • „Dėl „Proact“ padėjo apsispręsti tvirtos specialiosios „VMware“ virtualizacijos sprendimų žinios ir sugebėjimas pasiūlyti konkurencingą kainą. Gavome aukštos kokybės ir patikimą partnerį, kuris nepaprastai stengėsi, kad projektas pasisektų... Vertiname „Proact“ vietines „EMC“ / „VMware“ technologijų, kurios atlieka svarbų vaidmenį mūsų duomenų centro infrastruktūroje, specialiąsias žinias.“

    Marko Niskala, „Oulun Tietotekniikka“ („OTT“) sistemų vadovas, Suomija

  • „Virtualizuotų klientų naudojimas teikia daugybę privalumų. Tikriausiai akivaizdžiausias iš jų – daug paprastesnis administravimas. Kai seniau atnaujindavome kompiuterius, turėdavome atnaujinti kiekvieną kompiuterį atskirai. Dabar gi atnaujinimus galime valdyti centriniu būdu... „Proact“ buvo svarbi šio projekto dalis ir padėjo sukurti apjungtą ir modernią IT aplinką. Didžiausia „Proact“ suteikiama vertybė yra dviguba nauda: plataus masto privilegijos, pvz., aptarnavimas visą parą, ko niekada negalėtų pasiūlyti mažesnė įmonė, bei artimi, asmeniški santykiai.“

    Magnus Carlsson, Blekingės technologijos instituto IT vadovas, Švedija

  • „Galima sakyti, kad procesoriaus galią ir atmintį turime „po ranka! Šiuo būdu sutaupome laiko ir pinigų, taip pat pačiu efektyviausiu būdu išnaudojame savo techninę įrangą. Galų gale taip sumažiname produkto laukimo laiką ir saviems klientams, o ką jau kalbėti apie mūsų sutaupomus energijos kiekius... Jei bet kuris iš pagrindinių kompiuterių, t. y, virtualiuosius kompiuterius talpinančių techninių įrenginių, išeina iš rikiuotės, akimirksniu gaunu apie tai informuojantį el. laišką ir galiu be vargo nustatyti problemą.

    Peter Lindvall, „Cinnober“ IT vadovas, Švedija

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„Oslo Bors“ „BN Bank“