„Veritas“

„Veritas“ – veiklai svarbios informacijos apsauga kartu su „Proact“

“Veritas" suteikia organizacijoms galimybes panaudoti jų informacijos galią, taikant sprendimus, sukurtus tarnauti didžiausiose ir sudėtingiausiose aplinkose. Jų sprendimai apima visas platformas su duomenų atsarginiu kopijavimu ir atstatymu, verslo tęstinumu, programinės įrangos valdomomis saugyklomis bei informacijos valdymu.

Nuo pat 1998 metų „Proact“ sėkmingai vykdo klientų projektus, pagrįstus „Veritas“ duomenų apsaugos ir prieinamumo sprendimais.

„Proact“ visoje Europoje turi įvairiausiose srityse besispecializuojančius konsultantus, pvz., verslo duomenų atsarginio kopijavimo ir atkūrimo, atkūrimo nelaimės atveju ir saugojimo valdymo sprendimų srityse. Savo galimybes išnaudojame viso proceso metu – nuo pradinio kūrimo iki įvertinimo ir diegimo, nuolatinio aptarnavimo ir valdymo. 

Mūsų „Veritas“ konsultantai turi aukščiausio lygio sertifikatus, o daugelis gavo daug pastangų reikalaujantį „Veritas“ kvalifikuotos specializacijos sertifikatus. Jie dalinasi per metus sukaupta didele patirtimi vykdant reiklius ir sudėtingus projektus klientams.

Mūsų sėkminga profesinė patirtis kuriant, teikiant, aptarnaujant ir valdant duomenų apsaugos ir saugumo aplinkas su „Veritas“ platforma yra neprilygstama tarp klientų visuose rinkos sektoriuose.

„Proact“ klientams naudą teikia itin įgudusių ir patyrusių specialistų komandos visoje Europoje, pagal poreikį prieinamos visur ir visada. 

Rekomendacijos

 • „Tikrai vengėme didesnių investicijų į savo SAN. Su „Proact“ dirbame greičiau kaip partneriai, o ne kaip klientai ir tiekėjas, kaip būtų įprasta.

  Bent Reidar Andersen, „BRFkredit“ IT vadovas, Danija

 • „Prisijungti prie jos (TSPP – techninio aptarnavimo partnerių programa) kviečiami ne visi, tačiau „Proact“ įrodė savo kompetenciją teikiant techninio aptarnavimo paslaugas mūsų bendriems klientams, išspręsdama didžiąją dalį gaunamų techninių klausimų.“

  Mark Gradwell, vyresnysis vadovas, „Symantec Services Group“

 • „Proact“ nesunkiai suprato mūsų poreikius. „Proact“ yra mūsų „draudimas“ kalbant apie atsarginį kopijavimą ir saugojimą.“

  Ørjan Skau, už „Oslo Børs“ (vertybinių popierių birža) IT infrastruktūrą atsakingas asmuo, Norvegija

 • „Mums be galo svarbu, kad mūsų tiekėjai savo srityje būtų itin patyrę ir mūsų tarpusavio santykiai būtų geri. „Proact“ atitiko abu šiuos kriterijus, todėl mums atrodo logiška nuolat plėsti bendradarbiavimą su jais.“

  Carsten Thirsing, „Lynettefællesskabet“ IT vadovas, Danija

 • „Specializacijos programa buvo skirta pripažinti partnerių įsipareigojimą „Symantec“ ir įteikti jiems apdovanojimą už specialiąsias žinias“, – teigia Jason Ellis, „Channel Sales“ viceprezidentas, „Symantec“ Europoje, Viduriniuosiuose Rytuose ir Afrikoje. „Specializuoti partneriai pademonstravo nuodugnias investicijas į „Symantec“ bei specialiąsias žinias teikiant sprendimus ir paslaugas, kurios apsaugo svarbiausią klientų informaciją.“

  Jason Ellis, „Channel Sales“ viceprezidentas, „Symantec“ Europoje, Viduriniuosiuose Rytuose ir Afrikoje

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„Fokker Aerostructures“ „TDC“