Saugumas

Supaprastintas informacijos saugumas

Jūsų duomenų saugumas tiek jums, tiek mums yra svarbiausias. Nesvarbu, ar laikantis įstatymų ar atitikties reikalavimų arba apsisaugant nuo atsitiktinio piknaudžiavimo, sabotažo ar kenkėjiškos veiklos, saugumo klausimai visuomet yra aktualūs ir turi būti apsvarstyti.

Nuo pat 1994 metų „Proact“ duomenų saugumą laiko neatsiejama kiekvieno sprendimo sudedamąja dalimi, todėl saugumo imamės nuo pat pirmojo žingsnio, kad užtikrintume integruotą jūsų vertingiausio turto – verslo informacijos – apsaugą.

Nesvarbu, ar jūsų elektroninė veikla susijusi su kasdieniu duomenų ir prieigos valdymu, „atsinešk savo įrenginį“ reiškiniu ar saugaus perdavimo į debesį šifravimu, pasitelkdami ilgalaikę patirtį ir tvirtas partnerystes siūlome keletą saugumo užtikrinimo būdų, kurie pritaikomi jūsų speciniams poreikiams, apsaugant jūsų verslą ir užtikrinant ramybę. 

Dirbdama išvien su strateginiais technologiniais partneriais, „Proact“ teikia verslo klasės saugumo sprendimus, apimančius šias pagrindines sritis:

Pagrindinės sritys

 • Verslo debesis

  „Proact“ siūlo universalių sprendimų saugumui užtikrinti, parenkant geriausiai atitinkantį jūsų aplinką ir siekiant maksimaliai padidinti jūsų investicijų grąžą. Su „Proact“ jūsų duomenys saugūs, o verslas – apsaugotas.

 • Virtualizacija

  Jūsų virtualizuotos aplinkos apsauga pasitelkiant saugų ir rentabilų būdą. Racionalizuojant antivirusinės programos konfigūraciją, naudojant virtualą pataisymų valdymą, pasitelkiant žurnalo tikrinimą ir standartizaciją siekiama suprasti, kas vyksta jūsų aplinkoje.  

 • Saugojamų duomenų šifravimas

  Ar jūsų duomenys saugiai perduodami per WAN į jūsų duomenų centrą? Gal norėtumėte sutaupyti stiprindami savo duomenų saugojimo aplinką, tačiau baiminatės dėl duomenų saugumo? „Proact“ gali suteikti raktų valdymą ir duomenų šifravimą, kurie pašalins jūsų nuogąstavimus. 

 • Saugumo incidentų stebėjimas

  Prie jūsų tinklo prijungtų įrenginių skaičius padidėjo ir nesiliauja didėjęs. Visi šie įrenginiai kelia atakos pavojų bei kuria duomenis. Kaip greitai susigaudyti visoje šių duomenų jūroje? „Proact“ siūlo patikimą „SIEM“ sprendimą, kuris apima visą jūsų infrastruktūrą bei yra greitai suderinamas. 

 • Sukčiavimo aptikimas

  Transformuokite neapdorotus internetinius duomenis į prasmingą verslo informaciją, kad galėtumėte akimirksniu reaguoti į verslo įvykius arba grėsmes saugumui. 

 • Strategijos valdymas

  Be galimybės įrodyti, kad jūsų vartotojai perskaito ir supranta jūsų strategiją, jūsų sistemomis galima piktnaudžiauti. Turėdami sistemą, kuri padėtų generuoti ir vykdyti jūsų tikslus bei galimybę tikrinti jų supratimą, galite įgalinti savo strategijas ir būti užtikrinti, kad nebus jokių aprėpimo spragų.

 • „Atsinešk savo įrenginius“

  Jūsų darbuotojai arba vyresnioji vadovybė nori naudoti naujausius išmaniuosius įrenginius, tačiau šie nepriklauso įmonei? „Proact“ gali sumažinti keliamą riziką, sukurdama jūsų saugumo domeno plėtinį, kuris leis saugiu būdu naudoti asmeninius įrenginius. 

Susijusios paslaugos

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„TDC“ „BN Bank“ „Grieg Star Shipping“