Tinklai

Optimizuoti tinklų sprendimai

Per pastarąjį dešimtmetį paslaugų perdavimo ir naujų technologijų pritaikymo srityje vykę pokyčiai tinklą paveikė labiau nei bet kurią kitą IT infrastruktūros sritį.

Plačiai paplitęs infrastruktūros virtualizavimo pritaikymas kartu su duomenų centrų sutvirtėjimu daugeliui organizacijų atnešė apčiuopiamą naudą ir padėjo sutaupyti, kai programos vis dažniau naudojamos centralizuotai.

Tinklus vis labiau apkrauna nuolatinis serverių ir darbastalių virtualizavimo taikymas, IP telefonijos diegimas ir spartus laikmenų bei IP tinklų susiliejimas. Dar niekada nebuvo taip sudėtinga užtikrinti, kad jūsų tinklas būsų saugus, prieinamas ir efektyvus. Norint kurti ir perduoti tinklą neužtenka tik teorinių žinių.

„Proact“ pastaruosius 15 metų sėkmingai vykdė tinklų projektus, sutelkdama dėmesį į duomenų ir paslaugų teikimą. Mūsų konsultantų komanda yra sukaupusi didelę patirtį integruojant programų perdavimą, saugojimą, virtualizavimą ir jų atsarginį kopijavimą vietiniuose ir visuotiniuose perdavimo tinkluose.

Mes teikiame konsultacijas, tikriname būklę, kuriame, diegiame ir aptarnaujame, siekdami užtikrinti jūsų organizacijai junglumą, kurio reikia norint išlikti viršūnėje ir toliau vykdyti verslą.

„Proact“ padeda mažinti bendras tinklo naudojimo išlaidas – kuria tinklo architektūrą, kuri atitiktų tiek dabartinius jūsų poreikius, tiek ateities planus.

Pagrindiniai sprendimai

  • Beribiai tinklai

    „Proact“ supranta, kad jūsų duomenų tinklas yra vienas svarbiausių įmonės turimų turtų, kurio reikia norint įgyvendinti jūsų verslo tikslus. „Proact“ teikia įvairias paslaugas, įskaitant pažeidžiamumo įvertinimą, tinklo būklės patikrą, konsultacijas, kūrimą ir diegimą. Sužinokite daugiau.

  • Duomenų centrų virtualizavimas

    Sužinokite, kaip jūsų duomenų centras gali veikti sparčiau ir paprasčiau, tuo pačiu mažinti išlaidas, užimamą vietą ir taršą naudojant „Proact“ naujos kartos duomenų centro ir virtualizacijos tinklo sprendimus. Sužinokite daugiau.  

  • Bendradarbiavimo ir bendravimo tinklai

    „Proact“ vieningieji bendravimo sprendimai leidžia vykdyti aukštos kokybės saugų bendradarbiavimą jūsų organizacijoje ir už jos ribų, taikyti inovacijas ir apjungti garso, vaizdo įrašus, duomenis ir mobiliąsias programas. Sužinokite daugiau.

Susijusios paslaugos

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„Harald A. Møller“, AS „Fokker Aerostructures“