Finansinės paslaugos

Novatoriški finansiniai sprendimai, skirti maksimaliai padidinti verslo vertę

„Proact TechFlex“ yra rentabili ir lanksti finansavimo forma, sukurta specialiai IT investicijoms bei leidžianti jums IT išlaidas perkelti iš kapitalo į darbines sąnaudas. 

„TechFlex“ – tai daugiau nei įprasta finansavimo forma. Ji skirta suteikti jums reikiamą finansavimo lankstumą, tai ypač naudinga organizacijoms, kurios pradeda savo IT infrastruktūros atnaujinimo procesą. 

„Proact“ siūlomas lankstumas leidžia lengvai atlikti pokyčius nemokant baudų, o tai reiškia, kad turite reikiamą laisvę ir galite patenkinti nuolat besikeičiančius savo organizacijos poreikius.

Mūsų novatoriški pasiūlymai leidžia jums pereiti prie naujausios technologijos, galinčios pakelti jūsų konkurencingumą. „Proact“ jums padeda pasiekti didesnį darbo efektyvumą, suteikdama vykdomų projektų tęstinumo galimybę bei palengvindama naujus nenumatytus (galimai itin svarbius) projektus.

Pasitelkdami „Proact TechFlex“ galite sutelkti dėmesį į pagrindinius savo verslo tikslus – produktyvumo didinimą, pelningumo išlaikymą ir konkurencingumo gerinimą taikant inovacijas.  

Kad ir kokie būtų specifiniai jūsų organizacijos poreikiai, kalbant apie IT investicijas, yra labai didelė tikimybė, kad „Proact“ sprendimų finansams skyrius jums galės pateikti išskirtinai patrauklų pasiūlymą.

Kodėl finansai?

 • Išlaikykite vertingus grynuosius pinigus

  Daugiau vertingas kapitalas nebebus pririštas prie infrastruktūros išlaidų. Finansavimas atlaisvina strateginėms investicijoms arba jūsų verslui plėtoti skirtus grynuosius pinigus. 

 • Išsaugokite kreditą

  Pasitelkite mūsų finansavimą, kad nenaudotumėte savo kredito linijų, tokiu būdu daugiau grynųjų pinigų liks versle. 

 • Visiškas sprendimo finansavimas

  Finansuokite iki 100 % savo sprendimo išlaidų kartu su netiesioginėmis išlaidomis, pvz., techninės priežiūros, programinės įrangos ir paslaugų.

 • Fiksuotų įmokų parinktys

  Fiksuotų mėnesinių ir ketvirtinių įmokų parinktys padeda numatyti ir valdyti ilgalaikius biudžetus. 

 • Grynųjų pinigų srauto valdymas

  Mokėkite tada, kai žinote pajamas arba produktyvumą, o ne prieš tai, kad sumažintumėte riziką ir subalansuotumėte gryųjųø pinigų srautą.

 • Venkite pasenusios technologijos  

  Gaukite lankstumą atsinaujinti nauja technologija, kuri atitiktų dabartinius ir būsimus jūsų verslo poreikius.

 • Nebalansinis finansavimas

  „Nebalansinis“ finansavimas padės jūsų organizacijai įsitekti kapitalinio biudžeto ribose.

 • Pirkimo ir pratęsimo parinktys

  „Proact“ jums suteikia nuomos nutraukimą ir galimybę gąžinti, pirkti arba atnaujinti įrangą, kai jūsų verslui to reikia.

 • Atidėtosios įmokos

  Galimos įmokų atidëjimo parinktys, siekiant užtikrinti, kad reikiamos technologijos įsigijimas būtų kaip galima paprastesnis.

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„TDC“ „Grieg Star Shipping“