Vieningoji kompiuterija

„Proact“ vieningosios kompiuterijos sprendimai jums leidžia atlikti savo duomenų centro operacijas efektyviau, vikriau ir gaunant greitesnį atsaką – taip sutaupote laiko, pinigų ir išteklių.

Bendradarbiaudama su savo svarbiausiais technologiniais partneriais – „VMware“, „Cisco“, „EMC“ ir „NetApp“ – „Proact“ pristato standartizuotų vieningosios kompiuterijos platformų, pagrįstų „NetApp FlexPod“ ir „EMC vBlock“ sprendimais, rinkinį. „Proact“ šias platformas siūlo kaip jūsų duomenų centrų, nuomojamo „Proact“ verslo debesies arba jų abiejų hibridinio varianto sprendimą.


Mūsų metodo pagalba pasitelkiant iš anksto sukurtas ir patikrintas konfigūracijas paprasčiau kurti naujas aplinkas ir paslaugas, todėl galėsite be rizikos keisti gaunamų IT paslaugų paketą. „Proact“ suteikia lengvai plečiamą ir lanksčią platformą, skirtą aprūpinti įvairias verslo programų darbines apkrovas ir tūkstančius vartotojų.


Mūsų tikslas yra supaprastinti jūsų aplinką, suteikiant iš anksto numatomą reikalingą našumą, lankstumą ir išplečiamumą bei rinkoje pirmaujančią duomenų apsaugą – visa tai atliekama per vieną „Proact“ verslo klasės aptarnavimo tarpininką.


Sužnokite, kaip „Proact“ vieningosios kompiuterijos sprendimai gali revoliucionizuoti jums reikalingų programų ir paslaugų paketą.

Standartizuoti sprendimai

 • Infrastruktūros virtualizacija

  Transformuokite savo duomenų centrą 50 % greičiau su mūsų iš anksto patikrintais, vieningais infrastruktūros virtualizacijos sprendimais. „VMware“ vieningoji kompiuterija – tai verslo klasės lanksti, saugi ir itin prieinama platforma, skirta supaprastinti virtualiąją aplinką.

 • Darbalaukio virtualizacija

  Su virtualaus darbalaukio infrastruktūrai (VDI) skirta vieningąja kompiuterija suteikite didelio našumo virtualaus darbalaukio platformą nerizikuodami. Pateikite savo galutiniams vartotojams reikiamą lankstumą nedarydami įtakos savo galimybei suteikti saugias ir itin prieinamas programas bei paslaugas. Vieningąja platforma pagrįsta VDI platforma suteikia unikalų darbalaukio valdymą ir tvarkymą, tuo pačiu galutiniams vartotojams suteikia įprastą darbalaukio patirtį, nepakeičiant jo aplinkos arba programų.  

 • „Microsoft“ programos

  Virtualizuodami savo „Microsoft“ programas su vieningosios kompiuterijos platforma galite gauti reikšmingos naudos ne tik visai savo IT ūkiui ir jo vidiniam naudojimui, bet ir programų savininkams bei galutiniams vartotojams. Jei planuojate naują „Microsoft“ diegimą arba atliekate atnaujinimą, tada pats laikas pereiti prie vieningosios „Proact“ infrastruktūros.

 • Verslo tęstinumas ir atkūrimas nelaimės atveju (DR)

  Virtualizuodami savo „Microsoft“ programas su vieningosios kompiuterijos platforma galite gauti reikšmingos naudos ne tik visai savo IT infrastruktūrai, bet ir programų savininkams bei galutiniams vartotojams. Jei planuojate naują „Microsoft“ diegimą arba atliekate atnaujinimą, tada pats laikas pereiti prie vieningosios „Proact“ infrastruktūros.

Susijusios paslaugos

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„Grieg Star Shipping“ „TDC“ „Oslo Bors“