Virtualizacija

Virtualizacija – jūsų IT paslaugų teikimo transformavimas

Per pastarąjį dešimtmetį virtualizacija transformavo IT paslaugų teikimo būdą, suteikiant platformą, kuri mažina įmonės išlaidas.

Vis dėlto, virtualizacija kelia naujus iššūkius IT komandoms. Kaip sukurti ir pateikti ją palaikančią infrastruktūrą? Kaip apsaugoti ir valdyti virtualią aplinką?

„Proact“ dirba su savo klientais, kad įvertintų jų dabartinę aplinką, nustatytų virtualizacijos strategiją ir pateiktų galutinį sprendimą. Kadangi virtualizacijos platforma daro poveikį visam duomenų centrui, mūsų sprendimai apima serverio, darbalaukio ir programų virtualizaciją, atsižvelgiant į poveikį laikmenoms, tinklams, derinimui ir saugumui.

Mūsų patirtis yra mūsų skiriamasis bruožas. „Proact“ sėkmingai įvykdė daugiau nei 500 virtualizacijos projektų ir valdė tūkstančius virtualių kompiuterių. To įrodymas – mūsų neseniai gautas „VMware“ apdovanojimas „Galutinių vartotojų kompiuterijos metų virtualizacijos partneris“.

Sprendimų sritys

  • Serverio virtualizacija

    Per pastaruosius 5 metus serverių virtualizacija transformavo organizacijų sudėtingų IT paslaugų teikimo būdą. „Proact“ gali padėti, nesvarbu, ar dar tik pradedate virtualizacijos kelią arba galvojate apie esamos virtualios infrastruktūros gerinimą. Sužinokite daugiau.

  • Darbalaukio virtualizacija

    Daug organizacijų galvoja apie darbalaukio virtualizaciją, tačiau nėra tikros, kuriuos paslaugų tiekėjus rinktis arba kaip traktuoti transformacijos procesą – štai kur gali praversti „Proact“ pagalba. „Proact“ suteikia lanksčias, plečiamas ir itin prieinamas virtualaus darbalaukio platformas. Sužinokite daugiau.

  • Automatizacija ir suderinimas

    Kadangi virtualios aplinkos vis labiau plečiasi, serverių plėtimosi ir saugumo valdymas tampa vis svarbesniu klausimu. „Proact“ siūlo įvairius verslo įrankių rinkinius, galinčius supaprastinti valdymą ir leidžiančius valdyti pasitelkiant derinimą ir automatizavimą. Sužinokite daugiau.

Susijusios paslaugos

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„Fokker Aerostructures“ „TDC“