Pagrindinės paslaugos

18 metų sėkmingo paslaugų teikimo

„Proact“ teikia įvairias profesionalias paslaugas, apimančias daugelį technologijų sričių. Šios paslaugos buvo nustatytos siekiant užtikrinti, kad mūsų klientai gautų geriausią vertę iš savo technologinių investicijų. Toliau galite rasti šių paslaugų pavyzdžių:

  •    Verslo saugojimas

„Proact“ turi sukaupusi daug patirties pasirenkant, kuriant ir diegiant verslo saugojimo sprendimus klientams. Galime atskleisti tikrąją technologijos vertę, nustatydami našumo, augimo ir talpos poreikius, tuo pačiu metu suprasdami, kuriuos duomenis jūsų verslu reikia išlaikyti.

  •    Virtualizacija

„Proact“ supaprastina virtualizavimo procesą. Tai apima pagalbą nustatant verslo atvejį, kūrimo proceso taikymą, vykdomo valdymo techninių ir darbinių problemų supratimą. Mes nuolat investuojame į savus darbuotojus, užtikriname, kad jie turėtų pakankamai žinių ir taikytų geriausią virtualios infrastruktūros sprendimų praktiką, o tai garantuoja, kad sėkmingus projektus savo klientams galime vykdyti visada.

  •    Duomenų apsauga ir archyvavimas

„Proact“ turi daugybę patirties duomenų apsaugos valdymo ir archyvavimo, pagrįsto atkūrimo taško tikslais ir atkūrimo laiko tikslais, srityje. Dirbame kartu su savo klientais, kad suprastume įvairių technologinių parinkčių jiems teikiamą naudą ir padėtume išsirinkti jų organizacijai tinkamus apsaugos ir archyvavimo įrankius. Teikiame plataus asortimento atsarginio kopijavimo ir archyvavimo technologijas verslo ir vidutiniu lygiu, pritaikydami kiekvieno konkrečius reikalavimus tenkinantį sprendimą.

  •    Saugumas

Duomenų saugumas yra didelis mūsų klientų rūpestis, ypač dėl to, kad virtualizacijos ir debesies technologijos taip keičiasi, jog privačiojo ir viešojo sektoriaus organizacijų valdomiems duomenims iškyla rizika. „Proact“ į duomenis sutelktas požiūris sprendžiant šį kritinį klausimą, leidžia mūsų sprendimų architektams kurti lanksčius, praktiškus ir patikimus sprendimus, kurie išlaiko duomenų konfidencialumą, vientisumą ir prieinamumą visoje įmonėje. 

  •    Techninio mokymo paslaugos

Turėdama daug mokymo padalinių visoje Europoje, „Proact“ siūlo užsakomus mokymo kursus, sudaromus pagal konkrečius jūsų reikalavimus ir beveik netrukdantiems atlikti kasdienius darbus. Jei pageidaujate, kursus galime vykdyti jūsų būstinėje arba išorinėje vietoje.

Susijusios paslaugos

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„Grieg Star Shipping“ „TDC“ „Fokker Aerostructures“