Projektų valdymas ir vykdymas

Sėkmingas pokyčių vykdymas

Norint, kad projektas pasisektų, būtina skirti užtektinai laiko jo planavimui ir kūrimui. Geriausios praktikos rodo, kad problemas spręsti nuėjus tris ketvirčius projekto vykdymo kelio kainuoja 300 % brangiau nei jų numatymas ir sprendimas pačioje pradžioje.

„Proact“ metų metus investavo į savo projektų valdymo komandos (PMO) plėtrą. PMO dirba pagal struktūrizuotą ir patikrintą sistemą, pagrįstą ITIL ir PRINCE2 standartais. Tai „Proact“ leidžia sėkmingai vykdyti projektus laiku, įsitenkant į biudžetą ir iki minimumo sumažinant riziką, pasitelkiant rinkos pripažintus standartus vykdant IT projektus, kuriais sėkmingai naudojasi organizacijos iš viso pasaulio.

Ši metodologija buvo pritaikyta ir sėkmingai panaudota šimtuose projektų.  Naudojami metodai siekiant šio tikslo yra pakankamai lankstūs, kad juos būtų pritaikyti prie jūsų riboto laiko arba darbo praktikos, bet tuo pačiu ir pakankamai formalūs, kad būtų galima apriboti neaiškumus ir riziką.  „Proact“ dirbs su jumis, siekdama užtikrinti, kad pateikiami produktai būtų aiškiai apibrėžti ir aptarti su projekto savininkais bei rėmėjais

Patyrusių ir profesionalių „Proact“ projektų vadovų komanda turi reikiamus įgūdžius, kad galėtų efektyviai dirbti su jūsų projektų arba programų vadovais, siekiant tai struktūrizuoti ir vykdyti projektą, kad būtų įgyvendinti visi jo tikslai ir produktai, dėl kurių buvo susitarta.

Mūsų vykdymo procesas yra struktūrizuotas ir atliekamas bendrai.  Tiek didelius, tiek mažus projektus valdome aiškiai sutelkdami dėmesį į:

  • analizę
  • kūrimą ir planavimą
  • rizikos nustatymą ir valdymą
  • pokyčių valdymą
  • projektų valdymą

Paprastai dirbant artimai su IT komanda projekto reikalavimų rinkimo, kūrimo ir diegimo tarpsniuose užtikrinama, kad jie visiškai supras sprendimą ir jo svarbą IT bei verslo poreikiams.  Tai, kartu su formaliais apmokymais ir pagalba pereinamuoju laikotarpiu, užtikrina aukštos kokybės įgūdžių perkėlimą jūsų vidaus personalui ir savarankiškumo lygį būsimiems projektams.

Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad projektus vykdytumėme laiku, įsitekdami į biudžetą ir iki minimumo sumažindami riziką, tokiu būdu užtikrinant, kad savo galutiniams vartotojams galėtumėte teikti IT paslaugas, padėsiančias plėsti jų verslą.

Susijusios paslaugos

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„Fokker Aerostructures“ „Optimiratkaisut“