Rizikos mažinimas

Sėkmingas pokyčių vykdymas sumažinant riziką iki minimumo

„Proact“ siekis yra technologijų ir verslo procesų pokyčių rizikos mažinimas iki minimumo, kad būtų pasiektas kliento poreikius tenkinantis lygis bei išlaidos. Tai pasiekiama apjungiant mūsų rinkoje pirmaujančią patirtį, įgytą vykdant tūkstančius sėkmingų projektų klientams, su struktūrizuotu požiūriu į klientų sudominimą. Mūsų metodologija sutelkia dėmesį į tris pagrindinius principus:

  •  Verslo IT įvertinimas (BITA)

Dirbame su savo klientais, kad nustatytumėme verslo poreikius, o tada – technologijos strategiją ir pasirinkimą. Tokiu būdu aiškiai suprantamas būsimo technologijos pritaikymo pagrindas ir galima nustatyti judrumo bei lankstumo laipsnį, kurio reikia norint atlikti būsimos verslo krypties pokyčius.

  •  Paslaugų valdymas (SM)

Paslaugų valdymo (ITIL) tikslų panaudojimas atliekant technologijos pasirinkimą. Bet kuris sprendimas bus sukurtas taip, kad atitiktų jūsų prieinamumo, tęstinumo, pajėgumo ir našumo reikalavimus.

  •  Transformacinis vykdymas (TD)

Sėkmingas technologijų ir procesų pokyčių vykdymas pasitelkiant struktūrizuotą ir itin daug patirties sukaupusį projektų valdymą (PRINCE2). Mūsų patirtis leidžia labai tiksliai numatyti išteklių ir laiko reikalavimus, užtikrinant jus, kad projektai bus įvykdyti pagal tvarkaraštį ir įsitenkant į biudžetą.

Susijusios paslaugos

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„Fokker Aerostructures“ „Oslo Bors“ Bergens Tidende