Išlaidų mažinimas ir paslaugų lygio kėlimas, sutelkiant dėmesį į jūsų verslą

„Proact“ teikia unikalias, itin saugias verslo valdomo debesies paslaugas, kurios jums gali padėti didinti duomenų prieinamumą, plečiamumą ir našumą. Mažindami jūsų išlaidas ir keldami Paslaugų lygio sutarčių (PLS) lygį, jums leidžiame visą dėmesį sutelkti į vertės suteikimą savo verslui, daryti organizaciją judresne ir produktyvesne.

Jūsų patikimas patarėjas pereinant į verslo debesį
Būdamas patikimas ir lankstus patarėjas, „Proact“ jau daugiau nei dešimtmetį teikia hibridines debesies paslaugas.

Mūsų mėnesinės "mokėk kai naudoji" paslaugos gali būti teikiamos iš „Proact“ duomenų centrų, jūsų nuosavų duomenų centrų arba tiek iš vienur, tiek iš kitur, o jums suteikiama vietos ir valdymo pasirinkimo galimybė. Valdome daugiau nei 10 petabaitų veiklai svarbių stambių ir smulkių klientų duomenų visuose rinkos sektoriuose, taip įgijome gausios verslo debesies paslaugų teikimo patirties, įskaitant vientisą migravimo į debesį procesą. „Proact“ jums siūlo sklandų perėjimą į verslo debesį, skirtą unikaliems jūsų verslo poreikiams tenkinti.

Pradėkite savo perėjimą į debesį jau šiandien. Migravimo paslaugos jūsų pasirinktu tempu ir be jokios rizikos. „Proact“ – Europoje pirmaujantis verslo debesies paslaugų tiekėjas.

Mūsų valdomos debesies paslaugos


KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

Oulu informacinės technologijos „Reinier de Graaf Groep“ „Grieg Star Shipping“