Verslo valdymo sprendimai

Perkelkite standartines programas į debesį

Verslo valdymo sistemos yra verslo sėkmės pagrindas. „Microsoft Exchange“ ir „SharePoint“ daugeliui organizacijų tapo veiklai svarbiomis sistemomis, o pasiekti aukštą prieinamumo ir našumo lygį kartu patenkinant poreikį prieiti iš bet kurios vietos naudojant bet kokius įrenginius daugeliui IT skyrių tapo tikru iššūkiu. 

„Proact“ verslo valdymo sprendimai, skirti talpinti „Microsoft Exchange 2010“ ir „SharePoint 2010“, siūlo idealų šių problemų sprendimą. Mokėkite įmokas kas mėnesį pagal vartotojų skaičių, plėskite arba sutraukite reikalingų paslaugų paketą ir būkite ramūs žinodami, kad „Proact“ priežiūros tarnyba stebi ir valdo jūsų programas visą savaitę 24 valandas per parą. „Proact“ turi unikalų privatųjį debesį, skirtą verslo valdymo sprendimams. Savo klientams nesiūlome keletui objektų nuomojamų „Exchange“ arba „SharePoint“ versijų, kadangi jos per daug ribotos ir neatitinka šiandieninių saugumo ir prieinamumo reikalavimų. Pagal savo modelį kuriame, diegiame ir valdome naują programų platformą, pritaikytą jūsų poreikiams ir visiškai atitinkančią šiandieninius įmonių saugumo, prieinamumo bei lankstumo poreikius.

Kad būtų galima suteikti reikiamus išteklius, „Proact“ naudoja daug apdovanojimų pelniusią „IaaS“ platformą, leisdama jums sužinoti konkretaus infrastruktūros sluoksnio santaupas.

„Proact“ puikiai žino „Microsoft“ licencijavimo taisykles. Todėl, jei šiuo metu turite CAL ir (arba) paslaugos licencijas, atsineškite jąs su savimi, ir mes galbūt galėsime jas panaudoti pakartotinai ir sutaupyti jums daug pinigų.

Prieinami verslo valdymo sprendimai

 • „Exchange“
 • „SharePoint“

Pagrindiniai privalumai

 • VERSLO KLASĖS PASLAUGA

  Sukurta iš pagrindų, kad būtų saugi, prieinama ir lanksti.

 • VISI PASLAUGOS LYGIAI

  PLS, skirta programai, kuri apima galutinius vartotojus.

 • SUTAUPYKITE PINIGŲ

  Mažinkite veiklai skirtų programų diegimo išlaidas.

 • BENDRA APRĖPTIS

  Techninė priežiūra visą savaitę 24 valandas per parą – užtikrinama mūsų aukštos kvalifikacijos techninės komandos.

 • TIKRAS LANKSTUMAS

  Išplėskite arba sutraukite, kad suderintumėte IT biudžetą su savo verslo našumu ir aprėptimi.

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„Fokker Aerostructures“ „Reinier de Graaf Groep“