Infrastruktūra kaip paslauga

Mažesnės išlaidos, didesnis lankstumas ir dėmesio sutelkimas į pagrindines programas bei verslą

„Proact“ infrastruktūra kaip paslauga siūlo visą lengvai prieinamą ir saugią verslo debesies infrastruktūrą pagal poreikį, leidžiančią organizacijoms dėmesį sutelkti į jų pagrindines užduotis ir verslą. Mūsų unikalus hibridinis diegimo modelis leidžia naudoti vietos ir nuotolinę infrastruktūrą, kurią „Proact“ valdo kaip lengvai plečiamą, lankstų ir bendrinamą sprendimą. Remdamiesi kokybiška verslo technine ir programine įranga, siūlome aukščiausio lygio paslaugų lygio sutartis (PLS), kad būtų patenkinti ir viršyti bet kokie organizacijos poreikiai, o jūs galėtumėte sutelkti dėmesį į savo verslo vertės kėlimą.

Galimi infrastruktūros sprendimai

 • Saugojimas pagal pareikalavimą
 • Tinklai
 • Virtualūs serveriai
 • Virtualūs darbalaukiai

Pagrindiniai privalumai

 • IT IŠLAUDŲ MAŽINIMAS

  Su „Proact“ mokėjimo už panaudojimą modeliu nebūtinos jokios išankstinės investicijos ar pajėgumo planų sudarymas. Automatizuoti buferiai užtikrina, kad talpa visada būtų pakankama ir skaidriai paskirta internete. Su „Proact“ vidaus verslo kokybės infrastruktūros sprendimo išteklius, planavimą ir vykdymą galite sumažinti iki 100 %, nesvarbu, ar jis įdiegtas jūsų patalpose, ar nuotoliniu būdu.

 • GREITAS ATSAKAS Į BESIKEIČIANČIUS VERSLO POREIKIUS

  „Proact“ infrastruktūra kaip paslauga jums leidžia vientisai padidinti, sutraukti bei išplėsti. Galite pridėti naują pajėgumą bei talpos pagal pareikalavimą, tokiu būdu greičiau ir lengviau išnaudodami naujas verslo galimybes, kad išliktumėte konkurencingi.

 • VERSLO PLS VERSLO TECHNOLOGIJŲ PAGRINDAS

  Prie aukščiausių verslo technologijos standartų įpratusiai verslo įmonei ir debesyje svarbu išlaikyti tą patį saugumo, patikimumo ir našumo lygį. Todėl „Proact“ pasitelkia labiausiai rinkoje pripažintus technologijų pardavėjus, kad galėtų pasiūlyti aukščiausio lygio PLS.

 • IŠLAIKYKITE SAUGIUS DUOMENIS

  „Proact“ specialistų komanda visada užtikrins, kad būtų patekinti jūsų konkretūs saugumo, prieinamumo ir atitikties reikalavimai. P. Sarbanes ir M. G. Oxley teisės aktai (SOX), Sveikatos draudimo mobilumo ir atskaitomybės aktas (HIPAA) arba Maisto ir vaistų administracijos (MVA) standartai yra tik keletas mūsų patirties specifinių vertikaliųjų rinkos reikalavimų srityje pavyzdžių. 

 • PATOGUS PERKĖLIMAS Į DEBESĮ

  „Proact“ profesionali projektų valdymo komanda padės nustatyti, kurios programos, duomenų rinkiniai arba verslo procesai gali būti perkelti į debesį, ir ar paslaugą reikia vykdyti vietiniu, ar nuotoliniu būdu. Pirminę svarbą visada teikite konkretiems verslo pagrindams ir rizikos vengimui.

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„Fokker Aerostructures“ „Oslo Bors“