Nuotolinis valdymas kaip paslauga

„Proact“ – nuotolinis valdymas, kuriuo galite pasikliauti

Proact“ nuotolinis valdymas kaip paslauga suteikia patikimą nuotolinį bet kokio failų kiekio valdymą bet kurioje pasaulio vietoje. Turint keletą saugojimo prietaisų skirtinguose duomenų centruose, susiduriama su vienos srities apžvalgos gavimo ir suvienyto valdymo iššūkiais. „Proact“ subūrė daug aukštos kvalifikacijos profesionalų, galinčių prisiimti atsakomybę už jūsų verslo informacijos valdymą. Iš savo „antrinio“ (perteklinio) tinklo operacijų centrų teikiame visų formų paslaugų lygio sutartimi (PLS, angl. SLA – Service Level Agreement) pagrįstą aukštos kokybės nuotolinę sistemų priežiūrą, įskaitant bendrąjį sistemos valdymą, techninį aptarnavimą, perkėlimo paslaugas ir kt.

Galimi sprendimai

 • Nuotolinis valdymas
 • Nuotolinis stebėjimas

Pagrindiniai privalumai


 • ·         PLS PAGRĮSTOS PASLAUGOS

   

  „Proact RMaaS“ pagrįstas aiškiai nustatytomis PLS. Kartu su jumis nustatysime paslaugų tikslus ir apimtis bei sukursime veiksmingą planą. Aiškios sutartys ir bendravimo kanalai užtikrina sėkmingą bendradarbiavimą, pagrįstą sklandžiais ir lanksčiais metodais. „Proact“ ne tik perima organizacijos užduotis, bet ir iš tikrųjų atsakingai teikia reikalingą paslaugą – lyg tikras įmonės partneris.

   

 • IŠLAIKYKITE VEIKIANTĮ VERSLĄ

  Sparčiai augant duomenų apimtims ir greitai persikeliant į debesį, lankstumas yra pagrindinis efektyvumo išlaikymo veiksnys, o daugeliu atveju reikiamų žinių rinkoje tiesiog nėra. „Proact“ gali būti pagrindinis partneris užpildant šias spragas. „Proact“ taiko partnerystės su organizacijomis praktiką, kad pasiektų abipusę sėkmę greitai besikeičiančiame pasaulyje.

 • SPARČIAI PLĖSKITE SAVO APLINKĄ

  Ilgainiui „Proact“ prigijo praktika samdyti ir išlaikyti ypatingai aukštos kvalifikacijos darbuotojus, kurie yra lankstūs ir visada turi reikiamų žinių. Tokios rimtos darbo jėgos panaudojimas reiškia, kad mes visada turėsime reikiamus žmones po ranka pasitaikiusiam darbui atlikti. „Proact“ pasižymi profesionaliu ir rūpestingu požiūriu į savo darbuotojus bei yra pasiruošusi reikiamu metu suteikti visas klientui reikalingas paslaugas.

 • SEKIMAS REALIUOJU LAIKU SU „INCONTROL PORTAL“ PROGRAMINE ĮRANGA

  „Proact“ sukūrė „InControl Portal“ programinę įrangą, kad galėtų suteikti klientų portalą, apibūdinantį įvarius IT aplinkos aspektus sudarytos PLS atžvilgiu. „InControl“ yra PLS sprendimas, kuris suteikia informaciją realiu laiku apie failų prieinamumą, pajėgumus ir replikavimą, atsargines kopijas bei nelaimės atvejus. 

 • MĖNESINIŲ ATASKAITŲ IR SĄSKAITŲ FAKTŪRŲ TEIKIMAS

  „InControl“ susidoroja su mėnesinių ataskaitų ir sąskaitų faktūrų teikimu, todėl klientai gali visada laisvai peržiūrėti sutartį ir svarbius aspektus. „InControl“ 100 % užtikrina valdomos aplinkos skaidrumą.

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„Fokker Aerostructures“ „Grieg Star Shipping“ „Oslo Bors“