Saugojimas kaip paslauga

Mažesnės išlaidos, didesnis lankstumas ir saugumas su verslo klasės debesies saugojimo paslaugomis

„Proact“ saugojimas kaip paslauga siūlo rentabilaus, lankstaus ir saugaus verslo klasės debesies saugojimo sprendimą. Mūsų hibridinio diegimo modelis leidžia prieiti prie vietos ir nuotolinių duomenų, leisdamas vartotojams lengvai prieiti prie savo duomenų „bet kurioje vietoje, bet kuriuo metu ir iš bet kokio įrenginio.“ Siūlome aukščiausio lygio paslaugų lygio sutartis (PLS), kad būtų patenkinti ir viršyti bet kokie organizacijos poreikiai, o jūs galėtumėte sutelkti dėmesį į savo verslo vertės kėlimą.

Galimi infrastruktūros sprendimai

 • Saugojimas pagal pareikalavimą
 • Failų saugojimas pagal pareikalavimą

Pagrindiniai privalumai

 • IT IŠLAIDŲ MAŽINIMAS

  Su „Proact“ mokėjimo už panaudojimą modeliu nebūtinos jokios išankstinės investicijos ar pajėgumo planų sudarymas. Automatizuoti buferiai užtikrina, kad talpa visada būtų pakankama ir paskirta internete. Pasirinkę „Proact“ galite ženkliai sumažinti savo verslo informacijos saugojimo sprendimo išlaidas.

 • GREITAS ATSAKAS Į BESIKEIČIANČIUS VERSLO POREIKIUS

  „Proact“ saugojimas kaip paslauga jums leidžia lengvai padidinti, sutraukti bei išplėsti reikiamą sistemą. Galite pridėti naujų pajėgumų bei talpos pagal poreikį, tokiu būdu greičiau ir lengviau išnaudoti verslo galimybes ir išlikti konkurencingi.

 • VERSLO PLS VERSLO TECHNOLOGIJŲ PAGRINDAS

  Prie aukščiausių verslo technologijos standartų įpratusiai verslo įmonei ir debesyje svarbu išlaikyti tą patį saugumo, patikimumo ir našumo lygį. Todėl „Proact“ pasitelkia labiausiai rinkoje pripažintus technologijų pardavėjus, kad galėtų pasiūlyti aukščiausio lygio PLS.

 • IŠLAIKYKITE SAUGIUS DUOMENIS

  „Proact“ specialistų komanda visada užtikrins, kad būtų patekinti jūsų konkretūs saugumo, prieinamumo ir atitikties reikalavimai. P. Sarbanes ir M. G. Oxley teisės aktai (SOX), Sveikatos draudimo mobilumo ir atskaitomybės aktas (HIPAA) arba Maisto ir vaistų administracijos (MVA) standartai yra tik keletas mūsų patirties specifinių vertikaliųjų rinkos reikalavimų srityje pavyzdžių. 

 • PATOGUS PERKĖLIMAS Į DEBESĮ

  „Proact“ profesionali projektų valdymo komanda padės nustatyti, kurios programos, duomenų rinkiniai arba verslo procesai gali būti perkelti į debesį, ir ar paslaugą reikia vykdyti vietiniu, ar nuotoliniu būdu. Pirmenybę visada teikite konkretiems verslo pagrindams ir rizikos vengimui.

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„Fokker Aerostructures“ „Oslo Bors“ „Grieg Star Shipping“