Verslo tęstinumas kaip paslauga

Mažinkite sistemos išlaidas ir sudėtingumą, susijusį su verslo tęstinumo planavimu bei vykdymu

„Proact“ verslo tęstinumas kaip paslauga siūlo pilną programų ir duomenų apsaugos, atkūrimo ir nuolatinio prieinamumo nuotoliniu būdu sprendimą. Mūsų unikalus hibridinis diegimo modelis leidžia tam tikras sprendimo dalis talpinti jūsų pačių duomenų centre, o likusios dalys diegiamos saugiame „Proact“ duomenų centre. Gaukite lankstų, greitai diegiamą sprendimą, kuris pritaikomas specialiai jums be jokių sudëtingų sprendimų priėmimų bei pokyčių procesų, kurie darytų įtaką visai jūsų organizacijai.

Galimi atkūrimo nelaimės atveju ir verslo tęstinumo sprendimai

 • Atsarginis kopijavimas bei duomenų replikavimas
 • Internetinių ir fizinių duomenų atkūrimas
 • Visos duomenų centro gamybos atkūrimas

Pagrindiniai privalumai

 • IT IŠLAIDŲ MAŽINIMAS

  Naudojantis mūsų "mokėk už tiek, kiek naudoji" modeliu nebūtinos jokios išankstinės investicijos ar pajėgumo planų sudarymas. Mes užtikriname, kad talpa visada būtų pakankama ir skaidriai paskirta internete. Pasirinkę „Proact“ iš viso galite sumažinti savo verslo tęstinumo užtikrinimo, planavimo ir vykdymo išlaidas iki 50 %.

 • IŠLAIKYKITE VERSLO NEPERTRAUKIAMUMĄ

  „Proact“ gali greitai replikuoti duomenis ir programas iš bet kurios platformos į vieną iš saugių duomenų centrų. Nelaimės atveju prijungiame jūsų vartotojus prie šių nuotoliniu būdu saugojamų duomenų bei programų, suteikdami jūsų verslui galimybę dirbti be pertraukų.

 • VERSLO PLS VERSLO TECHNOLOGIJŲ PAGRINDAS

  Prie aukščiausius standartus atitinkančių technologijų įpratusiai verslo įmonei ir debesyje svarbu išlaikyti tą patį saugumo, patikimumo ir našumo lygį. Todėl „Proact“ pasitelkia labiausiai rinkoje pripažintus technologijų pardavėjus, kad galėtų pasiūlyti aukščiausio lygio PLS.

 • IŠLAIKYKITE SAUGIUS SAVO DUOMENIS

  „Proact“ specialistų komanda visada užtikrins, kad būtų patekinti jūsų specifiniai saugumo, prieinamumo ir atitikties reikalavimai. P. Sarbanes ir M. G. Oxley teisės aktai (SOX), Sveikatos draudimo mobilumo ir atskaitomybės aktas (HIPAA) arba Maisto ir vaistų administracijos (MVA) standartai yra tik keletas mūsų plačiai paplitusios patirties specifinių vertikaliųjų rinkos reikalavimų srityje pavyzdžių. 

 • PATOGUS PERKĖLIMAS Į DEBESĮ

  „Proact“ profesionali projektų valdymo komanda padės nustatyti, kurios programos, duomenų rinkiniai arba verslo procesai gali būti perkelti į debesį, ir ar paslaugą reikia vykdyti vietiniu, ar nuotoliniu būdu. Pirmenybę visada teikite konkretiems verslo uždaviniams ir rizikos vengimui.

KLIENTAMS NEŠAME SĖKMĘ

„Fokker Aerostructures“ „Oslo Bors“ „TDC“